Assess-net

Test przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców, dostępny przez Internet bez ograniczeń, ani potrzeby przeszkolenia. Stworzony dla osób, które pragną lepiej poznać siebie i dzięki temu:

  • Określić swoje predyspozycje zawodowe
  • Udoskonalić swój projekt zawodowy
  • Przygotować się przyszłych rozmów kwalifikacyjnych
  • Potwierdzić wybraną orientację zawodową

Uzyskany wynik jest wiarygodny, niosący wiele interesujących informacji o zachowaniach osoby, istotnych dla jej powodzenia zawodowego. Stworzony z wielką dbałością przez specjalistów, w oparciu o sprawdzone teorie naukowe, nie jest „zabawką”, ale realną pomocą dla każdego, kto zastanawia się nad sobą i swoją karierą zawodową.

Jak to działa ?

1- Najpierw odpowiadasz na 75 pytań testu (zajmuje to ok.10 minut).
2- Następnie wybierasz ekspertyzy, które Cię interesują.
3- Zasada: 1 TEST – 3 MOŻLIWE EKSPERTYZY
Assess-net Osobowość
Assess-net Management
Assess-net Relacje z innymi

Ekspertyzy można uzyskac w 4 zestawach (do wyboru):
– Assess-net Osobowość
– Assess-net Osobowość + Management
– Assess-net Osobowość + Relacje z innymi
– Assess-net Osobowość + Management + Relacje z innymi

4- Dostęp do swoich wyników otrzymujesz po wcześniejszym wykupieniu ŻETONU, który możesz nabyć, płacąc za niego przelewem bankowym na nasze konto (1) (ŻETON zostanie wysłany na Twój adres e-mail w momencie, gdy przelew dotrze na nasze konto)

5 – Otrzymujesz natychmiastowy dostęp do Twojego wyświetlonego na ekranie raportu, któremu towarzyszy potwierdzenie zapłaty. Jeśli wpiszesz swój adres e-mail, wówczas otrzymasz na niego swój raport w formacie PDF.

Prezentacja Assess-net

Test Assess-net został stworzony przez firmę PerformanSe S.A.S. Opracowany przez specjalistów z udziałem naukowców z uznanych uniwersytetów, stosowany jest przez tysiące użytkowników…

Ceny Assess-net

Aby otrzymać ŻETON, umożliwiający odczytanie wyników testu, proszę wpłacić odpowiednią kwotę za wybrany zestaw ekspertyz:

Zrób test

Instrukcje dotyczące testu Assess-net: Zostanie Ci sukcesywnie przedstawione 75 zestawów, w każdym po 2 propozycje odpowiedzi…

Assess-net

Assess-net