Zespół EUSKAPOL koncentruje swoją uwagę i działania
na LUDZIACH.

Naszym celem jest określenie prawdziwego potencjału, kompetencji i możliwości każdego człowieka oraz wspieranie go w procesie przygotowywania i realizowania kariery zawodowej. Staramy się wskazywać najlepszą, najbardziej dla niego odpowiednią, drogę rozwoju zawodowego, biorąc przy tym pod uwagę realia współczesnego, niezwykle szybko zmieniającego się rynku pracy oraz zróżnicowane potrzeby funkcjonujących na nim firm i instytucji.

Chcemy, by każdy nasz klient poznał również własne potrzeby i pragnienia, tak, aby świadomie kierował swoim życiem zawodowym i czerpał z niego maksimum satysfakcji.

W tym celu oferujemy innowacyjne i skuteczne metody i narzędzia, które powstały specjalnie po to, by sprostać temu zadaniu.

Nasz zespół składa się z psychologów i doradców zawodowych, praktyków, posiadających międzynarodowe doświadczenia, posługujących się nowoczesnymi metodami pracy, otwartych na ludzi, i jednocześnie znających wyzwania stojące przed firmami, dla których niezwykle ważne są efektywność i wydajność pracowników oraz stosowanych narzędzi.

W naszej pracy wyznajemy następujące zasady:

  • profesjonalizm
  • otwarcie na potrzeby klienta
  • gwarancja poufności pozyskiwanych informacji
  • przejrzystość działania
  • przestrzeganie zasad etyki zawodowej

Skontaktuj się z Euskapol już teraz

Dla państwa wygody proponujemy skorzystać z formularza kontaktowego.

Dlaczego my?

1. Międzynarodowy zespół

Znajomość różnych języków, kultur i kontekstów działania, w tym w strefach wojny.
Otwarcie na świat i na potrzeby ludzi pozwala skutecznie rozwiązywać różnorodne problemy i proponować odpowiednie rozwiązania.

2. Nowoczesne, naukowo sprawdzone metody i narzędzia

Stosujemy sprawdzone i zbadane przez niezależne laboratoria narzędzia, używane w wielu krajach świata, dostosowujące się do aktualnej problematyki HR i do zmian na rynku pracy.

3. Ponad 20 lat doświadczeń

Dzięki temu potrafimy zrozumieć różne problemy z obszaru HR, znajdować rozwiązania dla nich, wspierać klientów w ich wdrożeniu i działać w terenie. Zawsze z dużym zaangażowaniem, bogaci w wieloletnie doświadczenia w zarządzaniu wielokulturowym i multidyscyplinarnym.

O Eukapol

O Eukapol